Виберіть правильні радіатори для свого будинку

Декабрь 24, 2022
Ремонт ванной комнаты своими

Ви коли-небудь думали, чому у вашому будинку все ще холодно, навіть якщо встановлений хороший газовий котел? Можливо, система опалення недостатньо ефективна. Радіатори опалення повинен бути обраний правильно.

Розмір... це дійсно має значення

Коли доходить до інвестицій у нову систему опалення, не можна заперечувати, що витрати часто можуть бути непомірно високими. Іноді це призводить до того, що люди вкладають кошти в шикарний новий високоефективний котел просто для того, щоб залишити старі радіатори та трубопроводи на місці. І хоча модернізація всієї системи опалення не завжди є необхідністю, трапляються випадки, коли старі радіатори просто не можуть забезпечити необхідний рівень теплової потужності.

Тому завжди корисно подумати, чи достатньо встановлені вами радіатори для приміщення, яке ви намагаєтеся обігріти.

Кількість... менше не завжди краща

Коли я говорю про малогабаритні системи опалення, я маю на увазі не тільки розміри кожного окремого радіатора. Я також говорю про кількість радіаторів.

Мені часто трапляються великі приміщення, які обслуговує лише один радіатор, а його просто замало. Це особливо вірно, якщо розмір цього радіатора дуже малий або він розташований під вікном без подвійного скління.

Як кваліфіковані інженери-теплотехніки ми використовуємо розрахунки для визначення розміру та кількості радіаторів, необхідних для кожної кімнати для досягнення оптимальної теплової потужності. Це дозволяє нам запропонувати найкращу пораду та рішення щодо опалення для вашого будинку.

Типи радіаторів та їх розміщення.

Тип радіатора, який ви оберете для встановлення, також може відіграти важливу роль у тому, наскільки добре ваш будинок опалюється. Установка подвійних, а не одинарних панельних радіаторів у великих приміщеннях може значно покращити досягнуте тепло. Двопанельні радіатори з подвійним конвектором забезпечать ще більшу теплову потужність.

Розміщення є ще одним ключовим фактором у тому, щоб зробити ваші кімнати теплішими. Наприклад, розміщення радіаторів під вікнами може спричинити втрати тепла. Це може бути через неефективні вікна без подвійного скління, або просто за рахунок блокування тепла довгими шторами. Слід подумати, чи слід переміщати радіатор. Або, як альтернатива, чи можна встановити другий радіатор на іншій стіні.

Ефективність радіаторів

Перехід на термостатичні клапани радіатора також може запропонувати більш ефективний спосіб управління тепловою потужністю. Радіаторами можна керувати на індивідуальній основі, створюючи ефективнішу систему. Це може бути особливо корисним, коли у вас є кімнати, які використовуються не так часто. Навіщо витрачати гроші на опалення приміщень, якими ви не користуєтесь регулярно?

Дизайнерські радіатори або вішалки для рушників можуть виглядати неймовірно, але вони не завжди найкращий вибір для холодної кімнати. Таким чином, переконайтеся, що теплова потужність покриває розмір приміщення, яке ви бажаєте обігріти.

Рассказать о статье