​Монтажний бокс - що це таке і чи варто її купувати?

Август 20, 2022

Там, де є широкий і різноманітний асортимент електричних приладів та різних типів обладнання, що працюють з електрикою, шафа управління є надійним способом організації та захисту всього обладнання управління. Чому варто вибрати шафу управління як для складних промислових установок, так і для невеликих побутових об'єктів? Який монтажний бокс вибрати на сайты https://amperok.com.ua/boksy_shchyty/boksy_montazhni/ і чим керуватися при виборі? Наша стаття розповість вам, що потрібно знати про металеві корпуси, щоб знайти найкраще рішення.

Скрізь, де є великі та різноманітні електричні прилади та пристрої різних типів, що працюють з електрикою, шафа управління є надійним способом організації та забезпечення безпеки всього обладнання управління. Чому варто вибрати шафу управління як для складних промислових установок, так і для невеликих побутових об'єктів? Яка електрична шафа вибрати і чим керуватися при виборі? Наша стаття розповість вам, що потрібно знати про металеві корпуси, щоб знайти найкраще рішення.

Що саме є корпусом?

Уявіть собі, що в серверній кімнаті або в будь-якому іншому місці (наприклад, в "розумному домі"), де є ІТ-інфраструктура, всьому керуючому обладнанню або проводці немає місця: воно лежить десь біля стіни, неприбране, схильне до впливу всіляких факторів . Це завдасть значних незручностей, особливо у разі великих електроустановок. Шафа управління є конструкцією на сталевому каркасі, що дозволяє не тільки розмістити, але і повністю організувати всі виконавчі механізми апарату або системи. Це корпус, який дозволяє перетворити непривабливе і непрактичне на щось цілком естетичне та функціональне.

Конструкція корпусу

Що таке монтажний бокс з суто технічної точки зору? Візуально він нагадує типову шафу для зберігання, за винятком того, що вона зазвичай металева - з алюцинку або листа нержавіючої сталі. Його конструкція складається з:

  • двері із замком - одинарні або подвійні,
  • задня кришка,
  • верхня кришка,
  • монтажна пластина,
  • зсувні кришки для нижньої панелі

Чому ви повинні ухвалити рішення про купівлю шафи?

Функціональність та естетика – ну, ви знаєте – давайте перейдемо до конкретики. Насамперед, шафи управління

вони служать корпусом для пристроїв керування, захисту та комутації;

Вони дозволяють організовувати складні електричні апарати;

вони сприяють забезпеченню оптимальної безпеки під час експлуатації системи або пристрою;

захищають приводи від усіх видів механічних пошкоджень, а також від несприятливого впливу інших факторів, наприклад погоди;

зменшити ризик несанкціонованого доступу до обладнання.

Монтажний бокс – це елемент, що забезпечує оптимальну безпеку на робочому місці. Будь то на підприємствах, у громадських місцях чи будинках, електрична шафа – це рішення, яке одночасно робить приміщення візуально привабливим та забезпечує комфорт його користувачів. Просте, але ефективне рішення.

Рассказать о статье