Master Flash – безпечний і зручний засіб виведення димаря на дах

Декабрь 21, 2022
«Дом сантехники» - все для

Майстер Флеш (Master Flash) – це серія еластичних систем ущільнювачів, призначених для герметизації ділянок перетину покрівлі трубами. Їх застосовують в організації проходок димоходів, каналізаційних та вентиляційних стояків та інших комунікацій. Випускають у форматах, придатних для облаштування покрівель із усіх відомих видів матеріалів. Виготовляються ущільнювачі для плоских та скатних дахів з профільованими покриттями та для побратимів без рельєфу. Купити Master Flash можна за посиланням.

Безперечні переваги ущільнювачів Master Flash:

  • Еластичність, що дозволяє створити щільне примикання до стінок димоходів.
  • Стійкість до різких температурних перепадів, безпроблемна робота у широкому температурному діапазоні.
  • Інертність до озону, опірність окислювальним процесам.
  • Наднизька пористість, що забезпечує відмінну герметизацію.
  • Вогнестійкість.
  • Здатність приймати колишні розміри та форму після теплового лінійного розширення.
  • Термін служби 30 років.

Для кріплення ущільнювальних систем не потрібні спеціальні інструменти та обладнання. Погодних обмежень під час встановлення немає. Значний плюс еластичних ущільнювачів полягає у суттєвому скороченні витрати матеріалів, що застосовуються в організації проходки. При їх використанні відпадає необхідність укладання додаткової гідроізоляції навколо проходки.

Конструктивні особливості ущільнювачів Покрівельні ущільнювальні системи прийшли на зміну традиційним трубним фартухам. Конструктивно вони нагадують попередників, але включають лише дві основні частини:

  • Гнучка манжета, виготовлена у формі зрізаного конуса з термостійкої гуми або з силікону. Саме манжета забезпечує примикання покрівлі до труби герметичність, що виключає проникнення пилу та атмосферної води. У робочому положенні верхня частина конуса щільно обрамляє сендвіч димар. Нижня частина з'єднана з основою системи ущільнювача – з фланцем, виконаним у формі округлої або квадратної спідниці.
  • Фланець – основа системи, виготовлена з силікону, оцинкованої жерсті, свинцю або алюмінію. Силіконова та гумова основа для встановлення на покрівлю з великими рельєфними гофрами оснащується алюмінієвими смугами по периметру. Вставки з алюмінію допомагають надати фланцю форму профілю максимально щільного прилягання.

Манжети покрівельних ущільнювачів для скатних дахів розташовані під кутом до основи. На конусоподібному елементі є гофри, що позначають контури круглих отворів із чіткою градацією діаметром. Гофри також необхідні підвищення точності трубної обробки: вони дозволяють при необхідності змінювати кут нахилу ущільнювача в межах, зазначених виробником. Якщо уявна центральна вісь конуса розташована перпендикулярно до поверхні основи, то Майстер Флеш призначений для облаштування плоских дахів.

Загальні принципи встановлення

Гнучкі ущільнювачі суттєво випереджають застарілі способи облаштування покрівельних проходок за технічними характеристиками. Вони без втрати якісних показників витримують значно більший діапазон температур, довше служать, рідше потребують ремонту. За критеріями простоти монтажу теж, безперечно, лідирує Майстер Флеш для димоходу - установка системи проводитися найпростішим чином. Для проведення роботи виконавцю не потрібні ні теоретичні знання, ні практика покрівельної справи. Верх конусовидної манжети надрізається так, щоб діаметр отриманого отвору був меншим за діаметр облаштованого димоходу на 20%. Надрізаний конус банально надівається на круглу трубу в перерізі і акуратно просувається вниз аж до точки кріплення. Для полегшення процесу просування виробники рекомендують змочувати або намилювати поверхню димоходу.

Рассказать о статье