Підйомники для інвалідів

Сентябрь 6, 2021
Укладка напольной плитки

За допомогою такого обладнання як вертикальний і електричний підйомник для інвалідів, інваліди-колясочники і люди з обмеженими фізичними можливостями можуть швидко і просто долати сходові прольоти і перепади висот.

Підйомники для інвалідів необхідно встановлювати в місцях соціального призначення щоб маломобільні групи населення могли мати доступ до медичних установ, навчальних закладів, банкам і магазинам. Для забезпечення доступності інвалідів на кріслах-колясках на поверхи вище або нижче поверху основного входу в будівлі повинні бути передбачені дані підйомники.

Вертикальний електричний підйомник для МГН з відкидною платформою відмінно підходить для місць, де необхідно забезпечити підйом інвалідів на висоту до 2,5 м. Мобільні гусеничні підйомники допоможуть легко піднятися або спуститися по сходах зі сходами. Вони відрізняються надійністю, високим рівнем безпеки і зручністю управління. Також, вони надають мінімальний механічний вплив на підлогу і поверхня сходинок, тому рекомендовані до використання в багатоповерхових будинках закладів громадського та адміністративного призначення.

вертикальний підйомник

сходовий підйомник

Разом з цим фахівц займаються проектуванням і виробництвом шаф і станцій для зберігання і підзарядки мобільних підйомників. Вони виконані в антивандальному виконанні і мають естетичний зовнішній вигляд, тому відмінно підходять для установки в громадських місцях, дозволяючи організувати надійне і практичне сховище для підйомника.

Фахівцями компанії проводяться роботи по обладнанню підйомниками для інвалідів різних приміщень і відкритих просторів. открытых пространств.

Рассказать о статье