Як вибрати ліжко?

Май 31, 2021
Плитка для ванной Petra

Як вибрати зручне ліжко для спальні? Каркас, стелаж, матрац, на що ще звернути увагу?

Ліжко в спальні Напевно, кожен знає, наскільки важливий хороший сон для нашого здоров'я і благополуччя. Основа хорошого нічного сну - зручне ліжко. Щоб ви могли відпочивати вночі і вставати вранці в гарному настрої і повні енергії, варто купити ліжко і матрац.

Що в ньому найголовніше? На які особливості варто звернути увагу, щоб зробити правильний вибір? Радимо!

Як вибрати зручне ліжко для спальні?

Як ми побачимо на сайті delavega.ua, ми можемо вибирати з безлічі типів ліжок для спальні. Тільки який з них найзручніший? Як дізнатися, що для нас краще? Перш за все, важливо, який у нас зріст, а також спимо ми одні або в парі. У другому випадку важливо і статура партнера. Це, звичайно, основа. Багато в чому це залежить від того, який каркас і матрац вибрати, але про це нижче.

Як вибрати каркас ліжка?

Перш за все, каркас ліжка необхідно підігнати під людей, які будуть в ньому спати. Що стосується довжини, то найбільш поширені ті, які дозволяють розмістити матрац довжиною 200 см. Для дуже високих людей рекомендується замовляти каркас, стійку і матрац за розміром. Нездорово спати на занадто маленькою ліжка. Ноги не повинні звисати вниз, а голова не повинна упиратися в раму.

Ліжко для однієї людини повинно бути шириною 90 см. Так, в магазинах вони вужчі, але не рекомендуються. Особливо для людей, яких не можна назвати дрібними. Для двох матраци шириною 120 см - найменші, але вони точно не будуть зручними. Тому однозначно краще пошукати каркас, який дозволить поставити матрац шириною 160 см. Відомо, що житлові умови не завжди дозволяють, але воно того варте.

У випадку з каркасом слід враховувати і його висоту, хоча також важливо, наскільки матрац над ним буде виступати. Йдеться про те, якої висоти буде ліжко. Це залежить від того, чи буде нам зручно і безпечно вставати і сідати. Особливо це актуально для людей похилого віку. Звичайно, велику роль відіграє наш зростання. Однак слід вибирати каркас і матрац так, щоб після того, як ви сядете на ліжко, ноги були зігнуті під прямим кутом.

Висота також важлива через відстані від підлоги до матраца. Особливо, якщо у вас в будинку теплі підлоги. Чим вище він від статі, тим прохолодніше і краще вентилюється матрац.

Який каркас для ліжка?

Звичайно, самого каркаса ліжка недостатньо. Ще потрібно заповнити його дно спеціальної рамкою. Бувають нерегульовані і регульовані вручну і електрично. Регульовані, вони дозволяють змінювати положення - сидячи або лежачи. Це корисно при читанні, а також при тривалому лежанні, наприклад, при хворобі. Рейки стійки повинні бути дерев'яними, але пружними.

Як вибрати матрац для ліжка?

Є ті, хто вважає матрац найголовнішим, і це правильно! Ви повинні пристосувати це до своїх схильності. Ви можете вибрати пружинні, кишенькові та поролонові матраци. У кожного з них є свої переваги і недоліки. Не забудьте підігнати матрац під свій зріст і вагу. Це також важливо при використанні регульованою рами.

Рассказать о статье