​Металеві полкові стелажі

Декабрь 6, 2021

Компанія Фортіс Строй багато років пишається званням лідера на ринку складського обладнання в Україні. Довгострокова присутність на ринку призводить не лише до відмінного розуміння потреб клієнтів, але й до глибокого знання ринкових механізмів та тенденцій змін, що відбуваються у галузі. Як провідний виробник та інтегратор сучасних рішень у галузі інтралогістики та складської логістики, ми вважаємо, що вищезгадані фактори та їх правильне визнання необхідні для професійного надання послуг. У нашій широкій пропозиції ви знайдете поличкові стелажі бв, які доступні конфігурації задовольнять потреби практично кожного покупця (компанії).

Металеві полкові стелажі

Металеві полиці, що пропонуються на fortisstroy.com.ua, широко використовуються в багатьох місцях. Вони ідеально підходять для зберігання непалетованих товарів не тільки на складах, а й у таких місцях, як архіви, оптові торговці, магазини та майстерні. Ретельно продуманий дизайн, увага до деталей, використання кращих доступних матеріалів та міцна збірка становлять єдине ціле, яке задовольнить навіть найвибагливішого покупця.

Переважна більшість стелажів металевих полиць, призначених для складів, призначені для ручної обробки розміщених на них вантажів – це можуть бути:

  • інструменти,
  • картонні коробки,
  • частини машин та пристроїв,
  • інші елементи, габарити яких не дозволяють їх укладати на піддони.

Різноманітні стійкові додатки

Наші металеві стелажі для зберігання з полицями, хоч і призначені для використання у складських приміщеннях, мають безліч різноманітних застосувань. Залежно від ваги елементів, що зберігаються, деякі моделі дозволяють маніпулювати вантажем за допомогою автонавантажувачів, що спрощує роботу з металевими стелажами для полиць. Крім того, за бажанням замовника Фортіс Строй можемо спроектувати складські полиці з урахуванням вимог замовника – тоді всі параметри підбираються відповідно до потреб.

Міцність металевих стелажів

Металеві стелажі для полиць досягають набагато кращих параметрів, ніж стелажі з полицями із ДСП. Завдяки використанню металевих полиць можна зберігати більш важкі товари, довговічність і здатність металевих полиць вище, ніж у полиць з ДСП. Додатковою перевагою такого рішення, тобто металевих полиць з металевими полицями, є їхня велика вогнестійкість, що також має бути дуже важливим аргументом при виборі типу полиць для складської техніки.

Рассказать о статье