На які характеристики вугільного грилю звернути першочергову увагу

Январь 14, 2023

Вугільний гриль є чудовим та сучасним обладнанням для приготування їжі на свіжому повітрі. Універсальні моделі дозволяють обсмажувати м'ясо, рибу, гриби, овочі та багато інших продуктів з мінімальним використанням жиру. Однак для реалізації бажаних цілей варто правильно вибрати гриль, сконцентрувавшись на деяких ключових параметрах.

Основні характеристики грилів

При обранні вугільного грилю звертайте увагу на наступні особливості:

  1. габарити – розмір обладнання впливає на можливість розташувати його на подвір’ї;
  2. площа робочої поверхні – деякі грилі дозволяють готувати десятки стейків одночасно, тож можна швидко нагодувати велику компанію;
  3. функціональні можливості – крім базової програми обсмажування м'яса, грилі можуть бути оснащені функціями копчення, тушкування продуктів, випікання хлібу та навіть приготування борщу;
  4. матеріали виготовлення – важливо, аби зони, які безпосередньо знаходяться під впливом вогню, були виготовлені з якісного антипригарного металу;
  5. тип управління – технології не стоять на місці, тому виробники грилів додають різноманітні сенсорні кнопки та електронні механізми для швидкого програмування.

Вугільний гриль

На дизайн вугільного грилю звертають увагу в останню чергу. Хоча критерій вибору також варто врахувати, щоб прилад, навіть просто знаходячись без діла на дворі, гармонічно доповнював екстер’єр. Ознайомитись з широким асортиментом вугільних грилів можна за посиланням https://grillpoint.com.ua/grili/ на сайті магазину «Грілпоінт», де представлені різноманітні моделі за розмірами, набором функцій та типами управління.

Чому ще приділити увагу

Щоб вугільний гриль ефективно виконував поставлені перед ним завдання, потрібно перед його придбанням дати відповідь на декілька питань. Ви повинні хоча б приблизно розуміти, на яку кількість людей ви будете готувати їжу. Якщо полюбляєте запрошувати додому гостей та влаштовувати барбекю-вечірки, тоді обирайте модель з широкою робочою поверхнею. Але для обслуговування лише потреб власної сім’ї буде достатньо маленького компактного приладу.

Портативний гриль

Також треба порозмірковувати над тим, які страви ви зазвичай будете готувати. Стандартні можливості грилів дозволяють смажити стейки, сосиски, готувати шашлики, інші м’ясні та рибні страви. Якщо бажаєте більшого, обирайте спеціалізоване обладнання з додатковими функціями. В інтернет-магазині Grill Point ви зможете придбати грилі та обладнання до них від перевірених виробників за доступною ціною.

Рассказать о статье