Як вибрати для себе ідеальну ванну

Февраль 2, 2023
как лучше сделать ремонт в

Багато хто любить починати день не кавою, а душем, що освіжає. Увечері часто хочеться розслабитися та зняти втому у теплій ванні. Наскільки процедура буде комфортною, залежить від того, як правильно підібрано сантехніку. Врахувати потрібно кілька параметрів: матеріал виготовлення, чи окремо стоїть, чи вбудована, гідромасажна, її габарити. Естетику визначить майбутній власник для створення максимального комфорту.

Визначити правильний матеріал

Визначальним критерієм, як купити ванну, є матеріал виготовлення. Потім звертають увагу на якість та вид покриття, розмір і форму. На ринку є такі матеріали:

  • метали;
  • пластмаси;
  • дерево;
  • кераміка;
  • камінь;
  • акрил;
  • кварил.

Найбільш поширені у вживанні ванни з наступних матеріалів.

Чавун

Класика, перевірена роками. Ванни досить міцні та довговічні. При наборі води не шумлять, довго зберігають температуру. Не вимагають складного догляду, легко чистяться. До недоліків можна віднести велику вагу, високу вартість, невелику різноманітність моделей.

Сталь

Економний варіант із гарними експлуатаційними властивостями. Невелика вага дозволить транспортувати виріб самотужки. Емаль у таких ванн міцна, з високою зносостійкістю. Серед мінусів невисока тепломісткість, шумопоглинання недостатнє. 

Акрил

Вважається серед продавців на сьогодні найпоширенішим матеріалом. Оптимальне співвідношення якості та ціни робить таку сантехніку популярною. В експлуатації зручні, з тривалим збереженням температури, малошумні. Здобули репутацію екологічно чистих. Мають малу вагу, легко реставруються. Чутливі до високих температур та механічних пошкоджень, нестійкі.

Кварил

З'явилися на ринку відносно нещодавно, для споживачів досить нові. До складу, крім акрилу, додають кварцовий пісок. Через це набувають гарного та оригінального вигляду. В експлуатації характеризуються більшою зносостійкістю, ніж акрилові. При монтажі можна використовувати каркас. До високих температур також нестійкі, як і акрилові.

Кераміка 

Керамічні відрізняються крихкістю та чималою вагою. Гладка поверхня, різноманітність кольорової гами. Найчастіше замовляють індивідуально під певний інтер'єр. Вартість висока, є небезпека при неакуратному поводженні сколів та тріщин. 

Вибір виробника

Такий виріб, як ванна, купується не на один рік. Тому виробник має бути перевіреним, а репутація надійною. Компанія, що працює на ринку десять років із позитивними відгуками отримує всі шанси привернути увагу покупця. Бренд MIRAGGIO можна рекомендувати як сантехніку, що за якістю та естетикою не поступається кращим світовим брендам з багаторічною історією.

Звичайно, ванни з литого мармуру доступні не всім. Зате ті, хто зможе придбати цю розкіш природи, довго насолоджуватимуться вишуканістю, екологічністю свого придбання.

Рассказать о статье