​Сміття, побутові відходи

Октябрь 25, 2020
Кафельная плитка для ванной

Побутові відходи (чергуються відходи та біологічні відходи) можуть здаватися в контейнери на муніципальному пункті збору в контейнери, надані муніципалітетом. Люди, які мешкають у багатоповерхових будинках, замовивши вивіз сміття Київ на ecovtortrans.kiev.ua можуть скидати сміття у спільні контейнери біля будівлі.

Мешканці забудованих територій та багатоповерхівок не отримують контейнер для біовідходів.

Сортування відходів (Afval scheiden)

Для того, щоб мати можливість якомога відповідальніше переробляти сміття, комуна просить жителів попередньо сортувати їх. З цієї причини необхідно збирати біологічні відходи (рослинні, фруктові та садові відходи) окремо від загальних контейнерів. Також щомісяця від дверей до дверей збирають відходи у вигляді пластикової упаковки та старого паперу. Якщо сортувати сміття належним чином, неважко помітити, що пластикових відходів більше, ніж решти. З цієї причини було вирішено збирати побутові відходи раз на 4 тижні, а пластикові відходи кожні 2 тижні.

Багатодітні сім’ї можуть замовити додатково сірий контейнер об’ємом 240 літрів одночасно, якщо збирання сміття кожні 4 тижні не відповідає їхнім потребам. Якщо потрібно, ви можете прийти до муніципальної служби, оплатити витрати і таким чином отримати додатковий контейнер.

Види відходів

Сміття та відходи можна здавати лише у визначені пункти, наприклад, у пункти збору або визнану компанію з збирання. Заборонено викидати сміття або відходи в інше місце.

- Умови

У день збору контейнери потрібно викласти на вулицю не пізніше 07:30. До 18:00 їх потрібно забрати з вулиці. Звичайно, це не стосується людей, які використовують спільні контейнери.

Відходи збиратимуться лише за умови належної підготовки. В іншому випадку вони залишаться на вулиці.

Під правильною підготовкою розуміють:

Відходи сортуються за видами,

У контейнерах немає сміття та піску,

Залишки їжі найкраще упакувати в мішки для сміття,

Ємність для сміття не перевантажена (макс. 60 кг),

На контейнері або поруч з ним не повинно бути додаткових відходів,

Контейнер повинен розташовуватися ручкою до вулиці,

Ємність повинна бути закрита кришкою,

Спорожняються лише контейнери, доставлені до пункту збору.

- Хід справ

Шлях збору

У день збору контейнери потрібно викласти на вулицю не пізніше 07:30. До 18:00 їх потрібно забрати з вулиці. Звичайно, це не стосується людей, які використовують спільні контейнери. Якщо контейнер важчий шістдесяти кілограмів, служби прибирання не можуть його спорожнити.

Рассказать о статье