Польоти на літаку

Июнь 6, 2019
Бюджетный вариант ванной с

Навіть якщо пасажири воліють вилітати з завантаженого аеропорту, вони відправляються з невеликого пункту, який називається «Фіксована база операцій» або FBO. Це відсікає весь хаос комерційного терміналу. До 9-11 безпека була набагато спокійнішою, і пасажири могли водити свої машини на асфальт. Сьогодні вони повинні припаркуватися на прилеглій території та взяти наданий трансфер до літака. Це не погана угода - місця для приватних пасажирів, як правило, безкоштовні і безпечні 24/7. Авіа проїзд пропонує придбати квитки у зручний для Вас час за демократичною і доступною ціною, без переплат.  І водії транспорту можуть завантажити сумки пасажирів на літак для них. Пасажири завжди знаходяться зі своїми речами, тому немає причин турбуватися про те, що багаж буде втрачено, пошкоджено або відправлений не в те місто.

Польоти на літаку також позбавляють пасажирів від стресу і розчарування, викликаного небезпечними лініями безпеки. Хоча капітан повітряного судна має право обшукувати пасажирські сумки, в ньому немає лінії, рентгенівського апарату, палички або коштів для зняття взуття, одягу, ременів і прикрас. Капітани повітряних суден традиційно вітають своїх пасажирів в FBO і просять показати посвідчення особи, перш ніж проводити групу до літака. Якщо пасажири спізнюються, літак чекає. Під час польоту немає зміни літаків, тому немає причин бігати по розрісся аеропортам, щоб встигнути на стикувальні літаки. І, як тільки вони сідають в літак, пасажири вибирають, коли їм їсти й пити все, що вони попередньо замовили для своєї групи.

Приватний політ - це тільки приватний політ. І конфіденційно. Єдині люди на борту - ті, кого запросив головний пасажир. Група може працювати безперервно або проводити збори, якщо це необхідно. Майже всі літаки оснащені роз'ємами для ноутбуків; в деяких є кабіна, телефони і факс. Залежно від літака пасажири можуть слухати музику, дивитися фільми або навіть супутникове телебачення. Вони можуть ходити і міняти місця. На нічних рейсах, якщо є місце, ліжка можуть бути заправлені для пасажирів.

Перед посадкою екіпаж літака може викликати наземний транспорт, щоб пасажирам не довелося чекати. Ці дії екіпажу і команди на землі позбавляють від клопоту по повітрю. Пасажири прибувають в пункт призначення, готові працювати або грати. Вони економлять час і роблять більше. Вони можуть відвідувати кілька пунктів призначення за один день або при необхідності міняти час польоту і пункти призначення протягом дня.

Рассказать о статье