Переваги авіаперельотів

Июнь 7, 2019
Ремонт в ванной

В цілому, літак - це найшвидший, безпечніший і дешевший спосіб дістатися до місця призначення.

В цілому, літак - це найшвидший, безпечніший і дешевший спосіб дістатися до місця призначення.

В останні кілька років повітряна подорож стало більш неспокійним і менш привабливим для деяких мандрівників. Більш строгі правила безпеки означають більше часу очікування. Зростання цін на паливо може привести до подорожчання квитків. Проте, не дивлячись на незручності, авіаперельоти, як і раніше мають ряд переваг перед поїздками на автомобілі, поїзді і автобусі.

швидкість

Для далеких рейсів, таких як трансокеанські рейси, повітряні подорожі, безсумнівно, є найшвидшим способом дістатися до пункту призначення, але навіть в коротких рейсах літаки часто бувають швидше. На сайті Airfare.michaelbluejay.com автор Майкл Блюджей зазначає, що при середній тривалості поїздки з Нью-Йорка в Детройт переліт займе близько 4,5 годин (включаючи час їзди від аеропорту і до аеропорту і годину очікування в терміналі). поїздка на автомобілі займе 9,5 години, поїздка на автобусі - майже 15 годин, поїздка на поїзді - близько 16½ годин. Автобуси, машини і поїзди починають ставати конкурентоспроможними тільки в дуже коротких поїздках, наприклад, з Нью-Йорка до Філадельфії. Вы можете заказать и купить авиабилеты украина в удобное для Вас время по выгодной и доступной цене, без переплат.

безпеки

Авіакатастрофи є вражаючими, трагічними подіями, які можуть привести до загибелі сотень людей. На щастя, вони вкрай рідкісні. Згідно Chance News, ймовірність смерті на 1000-мильному рейсі значно менше, ніж смерть на 100-мильної машині. Подорож на поїзді, автобусі і поїзді також більш небезпечно, ніж політ на літаку.

комфорт

Незважаючи на те, що багато місця в авіакомпаніях обмежені і переповнені, авіакомпаніям найчастіше зручніше, ніж деяким альтернативам. Вони пропонують контрольований клімат при комфортній температурі і похилих сидіннях, які відсутні у багатьох автобусах. Літаки також зазвичай дають пасажирам можливість розім'яти ноги під час поїздки і часто надають безкоштовні напої. До першокласним і бізнес-класів відносяться великі крісла преміум-класу, високоякісні безкоштовні страви та інші зручності.

вартість

Вартість квитків на літаки, автобуси і поїзди може значно варіюватися, так само як і вартість бензину, який, поряд з ціною на техобслуговування, визначає вартість поїздки на автомобілі. Однак у багатьох випадках подорож на літаку є найдешевшим способом дістатися туди.

Рассказать о статье