Чому грилі Weber – найкращий вибір для новачків у грилюванні?

Декабрь 13, 2022
как лучше сделать ремонт в

Грилювання дає змогу отримати смачну корисну їжу та поєднати процес її приготування зі спілкуванням з близькими людьми. Ті, хто хочуть купити для себе перший гриль, неминуче зіштовхуються з питанням: «Яка торгова марка краща?» Грилі виробництва Weber гідно оцінять як ті, хто робить перші спроби грилювання, так і впевнені користувачі.

Чому саме Weber?

Історія бренду «Вебер» розпочалася в США 70 років тому, коли було виготовлено перший гриль кулеподібної форми. Відтоді компанія невпинно розвивається та вдосконалює свою продукцію, а зараз грилі та аксесуари для грилювання Weber високо цінують шанувальники барбекю в усьому світі. Компанія має офіційні представництва у 40 країнах. Однак що може запропонувати цей бренд, крім відомого імені та гарної репутації?

Електричний гриль Weber від Grill Shop

«Вебер» виготовляє газові, вугільні та електричні грилі, які дають змогу вибрати різні режими приготування та підтримувати для них стабільну температуру. Завдяки цьому легко отримувати смачні готові страви передбачувано високої якості. Кожен гриль бренду Weber відмінно справляється зі своєю основною задачею та має до дрібниць продуману конструкцію.

Види грилів: газовий, вугільний та електричний

Вибрати та купити компактний або розрахований на велику компанію гриль «Вебер» з гарантією виробника можна на сайті Grill Shop. 

Вугільний гриль

Ці моделі мають традиційну кулеподібну форму. Характеристики, які забезпечують довговічність і зручність грилів Weber під час експлуатації:

  • Сталеві кришку та котел легко чистити, бо вони вкриті порцеляновою емаллю.
  • Ручка на кришці зроблена з нейлону, посиленого скловолокном.
  • Міцні колеса діаметром 20 см допоможуть легко перемістити гриль по будь-якій поверхні.

Найбільш поширені грилі діаметром 47 і 57 см, площа робочої поверхні у них становить 1735 та 2550 см² відповідно. Сферична форма та 2 суміжні камери для вугілля дають змогу готувати продукти безпосередньо над жаром або непрямим способом, розмістивши їх на іншій половині решітки.

Вугільний гриль Weber від Grill Shop

Газовий гриль

Більшість газових моделей Weber мають значну площу робочої поверхні: від 2340 до 3969 см². Це дає змогу одразу готувати продукти для 10-15 осіб. Переваги газових грилів:

  • Безпечність – пальники включаються натисканням однієї кнопки.
  • Швидкість нагрівання – дозволяє починати готувати вже за кілька хвилин.
  • Поєднання більшості сучасних моделей з цифровими термометрами iGrill 3, завдяки яким на смартфоні в реальному часі відображається температура всередині гриля.

Портативний газовий гриль має менший розмір і стане гарним рішенням для компанії з 3-5 осіб.

Газовий гриль Weber від Grill Shop

Електричний гриль

За умови, що плануєте користуватися грилем в межах досяжності електроенергії та не хочете перейматися купівлею вугілля чи газових балонів, варто розглянути ці моделі.

Усі згадані види грилів «Вебер» можна купити в магазині Grill Shop у Києві чи замовити на сайті компанії. Відправлення по Україні здійснюється «Новою Поштою».

 

 

 

Рассказать о статье