​Що таке карпатський чай і правила його заварювання

Ноябрь 16, 2022

Упродовж поколінь люди різних культур практикували красиві та значущі традиції приготування і насолоди чаєм.

У той час як японська чайна церемонія або англійський післяобідній чай можуть здатися надто формальними для нашого сучасного життя, особистий чайний ритуал - це чудовий спосіб зануритися у світ метушні та внести мир і порядок у свій день. Можете купити чай на https://vurobukarpat.com.ua/dlya-bani/karpatskye-chay-sbory-trav-y-yagod/.

Типи чаю

Для відданих любителів, а також для тих, хто тільки починає, один пункт виділяється серед інших. Щоб отримати найсмачніші та незабутні враження, почніть з чаю найвищої якості. Маючи це на увазі, давайте розглянемо різні доступні типи.

Серед безлічі чаїв у світі найпопулярнішими традиційними сортами є чорний, улун, зелений, білий і трав'яний. Більш новий тип - квітучий.

Справжні чаї

До них належать чорний, улун, зелений і білий; всі вони походять із рослини Camellia sinensis, що росте в Індії, Китаї, Тайвані та деяких районах Південної Америки. Відмінності в сортах засновані на тому, з якої частини рослини походить листя. Крім того, це залежить від того, як його обробляють після збору врожаю.

Більшість видів чаю проходять ретельно контрольований процес окислення, що призводить до тонких смакових і ароматичних відмінностей. Найбільш повно окислюються чорні чаї, що також підвищує в них рівень кофеїну. Листя улун трохи менше окислюється. Зелені не окислюються, а деякі білі чаї можуть бути злегка окислені.

У зеленому і білому чаї також менше кофеїну і більше натуральних антиоксидантів, ніж у чорному і улуні.

Трав'яні чаї

Вони зроблені з комбінацій прекрасних трав, рослин, спецій, квітів, сухофруктів, ягід та інших ароматизаторів. Трав'яні чаї, природно, не містять кофеїну, і багато з них мають цілющі властивості.

Чай карпатський - популярний трав'яний чай красивого червоного кольору. Листя є основою для багатьох смачних сумішей трав'яного чаю.

Квітучі чаї

Це популярна чайна інновація, що об'єднує органічне чайне листя преміум-класу, їстівні квіти і рослинні компоненти в "чайні квіти" ручної роботи. Під час заварювання у скляній посудині квітучі чаї повільно "розквітають", одночасно створюючи чайник або чашку ароматного чаю.

Заварювання

Завжди починайте з чистої, свіжої води. Ідеальна вода - джерельна або фільтрована. Дистильована має рівний смак, як і попередньо прокип'ячена.

Використовуйте належну кількість чаю. Для листового використовуйте 1 чайну ложку на кожні 6-8 унцій гарячої води.

Рассказать о статье