Металочерепиця - переваги і недоліки цього популярного покрівельного матеріалу

Ноябрь 9, 2020
установка кафеля объявление

Дахи можуть бути оброблені різними видами матеріалів. Серед них лідирує металочерепиця. Які його основні переваги та недоліки?

В даний час металочерепиця - найпопулярніший оздоблювальний матеріал, який застосовується на дахах будинків та інших будівель. Цей кожух виготовлений з листового металу, який покритий додатковими покриттями для забезпечення належного захисту від зовнішніх факторів.

В даний час у продажу можна знайти металочерепицю в самих різних варіантах на вибір. Що це за покриття? Які його основні переваги та недоліки? Зрештою, де можна купити хорошу металочерепицю? Перевірте зараз, коли ви знаходитесь на етапі вибору кращого покрівельного матеріалу!

Металочерепиця - основна інформація Металочерепиця - це сталеве дахове покриття з оцинкованих сталевих листів товщиною від 0,4 мм до 1,23 мм. В процесі виробництва покрівельна черепиця також захищається додатковими органічними покриттями, наприклад поліефіром, пластизолем і керамічною крихтою.

Для скатних дахів використовують дахове покриття, наприклад, сталеву черепицю - похилу, найчастіше з ухилом не менше 9 градусів. Цей матеріал укладається на обрешітку на відповідній відстані, що відповідає розміру модулів черепиці.

Металочерепиця може продаватися модулями або листами.

Види металочерепиці: модульна металочерепиця металочерепиця в листах самонесуча металочерепиця Модульна металочерепиця - являє собою окремі аркуші металу розміром зазвичай 700 мм в ширину і 1200 мм у довжину. Стандартизовані розміри, а також невелика вага модульних металевих покрівельних листів спрощують транспортування і установку безпосередньо на даху. Цей вид металочерепиці добре працює як на простих дахах, так і на більш складних - тоді відходів після різання менше.

Металочерепиця в листах - в цьому випадку цей матеріал має велику поверхню, ніж модульна металочерепиця. При цьому розміри листа можуть становити навіть кілька метрів. Таку металочерепицю також можна виготовити на замовлення в розмірі, підігнаному під розміри будівлі. Через габаритів його складно транспортувати і збирати - необхідна участь декількох, а то і десятки співробітників. Цей вид металочерепиці використовується в основному для односхилих і двосхилих дахів.

Самонесуча металочерепиця - це особливий вид черепиці, що має на верхньому краї профільовані ділянки. Ця черепиця встановлюється на спеціальні монтажні профілі, тому немає необхідності використовувати заплатки.

Переваги та недоліки сталевий черепиці - чи варто вибирати цей покривний матеріал? В даний час покупці можуть вибирати з різних типів укривних матеріалів зі своїми достоїнствами і недоліками. Серед них є і металочерепиця.

Найважливіші переваги сталевої черепиці: широкий вибір малюнків на вибір - виробники металочерепиці пропонують своїм клієнтам доступ до широкого спектру малюнків, які можна легко адаптувати до стилю будівлі довговічність покрівлі - вважається, що якісна металочерепиця прослужить 30-50 років. ефективний захист від зовнішніх факторів - спеціальні покриття забезпечують надійний захист сталевої черепиці від різних руйнуючих факторів, включаючи УФ-випромінювання, низькі і високі температури, а також механічні пошкодження простий монтаж - в разі модульної або самонесущей черепиці установка може бути швидкою і легкою можливість обробки - різання металочерепиці за розміром - проста процедура низькі ціни - в порівнянні з керамічною або бетонної черепицею металочерепиця дуже доступна

Рассказать о статье