Якщо ви вже визначилися з бітумними плитками, пам’ятайте, що вони випускаються різних типів, а також керамічної та цементної плитки. Завдяки цьому ми можемо вибрати модель, яка буде гармоніювати зі стилем та естетикою нашої будівлі. На відміну від зовнішності, бітумні кришки також доступні в різних кольорах, тому немає побоювання, що він не відповідатиме нашій даху. Згадаймо, однак, що у випадку форми плитки вони можуть сильно відрізнятися за ціною. Все залежить від того, наскільки трудомістко вирізати конкретну форму. До речі, до Вашої уваги представлена черепиця Катепал, придбати яку Ви можете за найвигідніщої вартості на сьогоднішній день.
Шестикутники чи коропові прути?
Найдешевша і найпростіша - це шестикутна модель - коли її ріжеш, створюється найменше відходів і майже весь матеріал можна використовувати для виготовлення черепиці. З класичним коропом ситуація дещо інша. Їх виробництво пов'язане з великою кількістю відходів, що, природно, збільшує ціну кінцевого продукту. Однак бітумний короп настільки елегантний і ефективний, що варто вкласти його в дорожче покриття, але для тих, які будуть виглядати особливо на даху. Бітумний короп укладають так само, як і цей тип керамічної плитки. Цікавим рішенням є також прямокутна бітумна плитка. Їх проста форма робить їх ідеальними для сучасних проектів, де мінімалізм має значення перш за все.
Вибираючи бітумну плитку, також варто звернути увагу на кольоровий топінг, який покривається зверху. Перш за все, справа в тому, щоб вибрати колір плитки для індивідуальних потреб. По-друге, потрібно звернути увагу на якість бризок. Справа в тому, що чорний бітум не повинен просвічувати крізь шар. Зазвичай це означає, що виробник намагався економити на матеріалах і пилу. І це не лише естетична справа. Завданням заливки є також захист черепиці, а отже, і глибших шарів даху від погодних умов: вітру, сонячної радіації або сильного дощу. Топінг - це елемент, який лише здається безглуздим, і насправді має багато завдань.