Трафарети для реклами

Апрель 13, 2020
Кафельная плитка для ванной

Трафарети - спеціальний лист з отворами, який використовується для нанесення на стіни, асфальт і інші поверхні складних малюнків або для багаторазового нанесення однакових букв, цифр або візерунків. В наші дні трафарети набули неабиякої популярності - трафарети для стін і трафарети для декору користуються великим попитом у оформлювачів, працівників рекламних агенств, а також у будь-яких людей, які, не маючи великого художнього таланту, можуть за допомогою трафарету перетворити стіни в своїй квартирі або зробити незвичайний вітраж. Изготовление трафаретов для рекламы на асфальте и стенах доступно по выгодной и не дорогой цене, качественно и в точно заявленные сроки. За допомогою трафаретів, виготовлених за індивідуальним замовленням, виконується і стала останнім часом популярною вулична реклама на асфальті і стінах.

Для оформлення офісів, магазинів, ресторанів, клубів та інших "комерційних" приміщень. Для реклами на асфальті. Крім того, трафарети використовуються для нанесення логотипів, інформації і малюнків на транспортні засоби.

БЕЗКОШТОВНО виготовимо макет для трафарету

Якщо він нескладний: рекламний текст + номер телефону. Ви можете замовити у нас індивідуальний дизайн макета, а можете надіслати свій. На відміну від інших компаній ми пред'являємо до нього мінімум вимог:

макет повинен бути в векторному вигляді;

немає в векторі, то допускається в растрі, якщо зображення дозволить провести якісну трасування;

перемички (підвіси) в буквах, в яких можливе випадання внутрішніх частин, обов'язкові і повинні бути не менше 2 мм завтовшки. Вимоги до макетів для виготовлення трафарету

Вимоги до макетів для виготовлення трафарету

У нас Ви можете замовити виготовлення макета безкоштовно (якщо це простий макет текст + телефон) або замовити макет з індивідуальним дизайном, але якщо Ви вирішили надати свій, то вимоги до нього досить прості:

макет повинен бути представлений в векторному вигляді;

якщо немає в векторі, то допускається в растрі, якщо зображення дозволить провести якісну трасування;

перемички (підвіси) в буквах, в яких можливе випадання внутрішніх частин, обов'язкові і повинні бути не менше 2 мм завтовшки.

Рассказать о статье