​Ремонт ванни. Як поетапно покращити вигляд старої ванни?

Февраль 4, 2021
Ремонт в ванной

Пофарбування ванни поліуретановою фарбою - це простий спосіб швидкого та дешевого ремонту

Слід відзначити, що реставрація ванни Тернопіль - це спосіб освіжити ванну кімнату. Тим більше, що купання у ванні з подряпаною емаллю не доставляє задоволення. На щастя, існує простий і недорогий спосіб зробити інтер’єр ванни схожим на новий, будь то акрилова ванна або чавунна емальована ванна. Дізнайтеся, як поетапно відремонтувати ванну.

Реставрація ванни - це чудовий спосіб надати нашій ванні друге життя без великих витрат. З часом та з інтенсивністю використання акрилові ванни та покриті шаром емалі втрачають блиск і тьмяніють. У випадку з акриловими ваннами ремонт є простим і не займає багато часу. Дещо інша ситуація з чавунними та сталевими ваннами, покритими шаром емалі. Ось два способи повернути своїй емальованій ванні колишню славу. Як оновити ванну з акрилу та емалі? Ось перевірені та прості способи.

Як оновити акрилову ванну?

Великою популярністю користуються акрилові ванни. Не дивно, вони легкі, гігієнічні та доступні практично у будь-якій формі. Крім того, акрилова ванна добре зберігає тепло і є антибактеріальною, а її обслуговування та оновлення не вимагає великих витрат часу та праці. Як працює ремонт акрилової ванни? Це дуже просто. Якщо ви помітили невелику подряпину на поверхні ванни, добре вирівняти поверхню навколо подряпини наждачним папером, а потім очистити ділянку спеціальним акриловим миючим засобом. Завершальним етапом буде нанесення полірувальної пасти на акрил м’якою тканиною. Ремонт акрилової ванни буде дещо іншим у разі великої втрати або пошкодження. На додаток до вищезазначених заходів нам знадобляться рідкий акрил та затверджувач для акрилу. Також добре мати пластиковий контейнер, аплікатор з рідкого акрилу та тканину для нанесення препаратів. Не забуваємо про щітку та рукавички.

Першим кроком у реконструкції акрилової ванни буде її ретельне очищення та знежирення. Після висихання ванни кран слід заклеїти скотчем або клапан добре закрити, щоб вода не заважала ремонту. Переконавшись, що цього не сталося, нанесіть на тріщину змішаний рідкий акрил та затверджувач. Коли рідкий акрил висохне, за допомогою наждачного паперу вирівняйте поверхню ванни та видаліть пил щіткою. Потім за допомогою чистої тканини та полірувальної пасти відполіруйте область подряпин. Варто утриматися від використання ванни близько 48 годин.

Як відремонтувати емальовану ванну?

На ремонт чавунної або сталевої ванни, покритої емаллю, потрібно трохи більше часу та зусиль, ніж на ремонт акрилової ванни. Тверде та склоподібне емалеве покриття стійке до високих температур та механічних пошкоджень. Крім того, легко підтримувати чистоту. На жаль, з часом шар емалі починає відшаровуватися від листа, і якщо порожнина в покритті глибока, сталь швидко починає піддаватися корозії. Звідси лише кілька кроків до ванни, що тече. Ремонт емальованої ванни, який можна зробити двома способами, допоможе нам цього уникнути. У першому випадку, коли є лише невеликий бризок, фарбування всієї ванни може не мати сенсу. Спочатку очистіть ванну, особливо дефекти емалі, а потім заповніть їх шпаклівкою та відшліфуйте. Наступним кроком при реконструкції емальованої ванни є фарбування порожнини за допомогою дотикової емалі або розпилювальної емалі. Аерозольна емаль легко наноситься і дуже швидко схоплюється. 

Рассказать о статье