Причини переходу на світлодіодне освітлення

Июнь 18, 2024

Завдяки новим технологіям, а точніше адаптації відомих технологій до стандартних джерел живлення, весь світ переходить на використання світлодіодів для побутового освітлення. Зовсім недавно світлодіоди використовували в освітленні, але ніхто не планував переходити на них повністю через необхідність під'єднання адаптера та загальну дорожнечу системи. Тепер перехід на світлодіоди розглядається як необхідність.

Чому обирають світлодіодне освітлення?

Сучасні світлодіодні лампочки не потребують додаткового адаптера, їх можна вкручувати у звичайний патрон Е27 або Е14 міньйон. Адаптер вбудований безпосередньо в патрон. Ця зміна і можливість використовувати новий вид освітлення без додаткових витрат, просто вкручуючи нові світильники замість старих ламп розжарювання або ртутних енергоощадних ламп, забезпечило новій технології колосальну популярність. Плюси світлодіодного освітлення очевидні. Це економія електроенергії без втрати якості освітлення, можливість вибрати правильний режим теплоти світла, довговічність і безпека обладнання.

Світлодіодні прожектори відрізняються від звичайних ламп потужністю світлового потоку і кількістю світлодіодів. Якщо в побутових освітлювальних приладах важливим є розсіяне світло, що досягається круговим розташуванням світлодіодів і розсіювальною колбою, то в прожекторах, де важливе саме спрямоване світло, світлодіоди справляються ідеально. У прожекторах можуть бути встановлені додаткові дзеркала і відбивачі, що збільшують сектор освітлення.

Широка доступність нових технологій

Ми звикли, що датчик руху встановлюється окремо, його встановлення потребує дорогої роботи професіоналів, налаштування і додаткового обслуговування. Як з'ясувалося, це не обов'язково. Досить купити готовий прожектор із вбудованим датчиком руху і вже запрограмованим контролером. При цьому ціна цілком демократична і доступна. Таке обладнання вже встановлюється в коридорах, у парадних та інших місцях громадського користування. Освітлювальне обладнання з датчиками руху незамінне на дачах, у будь-яких місцях, де необхідно економити електроенергію.

Якість освітлення серйозно впливає на життя людини. Слідом за появою електричної лампи пішов прогрес у науці, виробництві, добувній промисловості, стало можливим освоєння північних регіонів. Світлодіодне обладнання робить освітлення ще більш доступним завдяки низькому споживанню електроенергії.

Светодиодный прожектор с датчиком движения, не требующий дополнительной установки и работающий в соответствии с заданной программой просто после вкручивания в обычный патрон, стал открытием года на рынке светодиодного освещения ещё с 2016.

Тако ж, в сучасний світ освітлення вже давно увійшли LED стрічки. Вони не тільки заощаджують електрику, але й дуже допомагають дізайнерам зробити сучасне житло більше затишним.  

Рассказать о статье