Ножичний або Колінчастий підйомник, як вибрати

Октябрь 3, 2023

Ще недавно при здійсненні висотних робіт використовувалися громіздкі та вельми незручні стаціонарні конструкції. Щоб зібрати та розібрати будівельні риштування, доводилося витрачати кілька робочих днів.

Все змінилося з того часу, коли з'явилися підйомники, що являють собою спеціальні механізми, що дозволяють безпечно піднімати людей та будівельне обладнання на велику висоту. Для виконання таких завдань необов'язково купувати, достатньо орендувати витяг на зручних умовах.

На сьогодні існують різні види витягів. Деякі з них призначені для виконання зовнішніх робіт, а деякі мобільні підйомники можна з успіхом використовувати і всередині приміщення. Найбільш затребуваними та поширеними є ножичні та колінчасті підйомники. Кожна модифікація має свою сферу застосування.

Ножний підйомник

Назва походить від його підйомної системи, що складається з важелів та гідравлічних циліндрів, дуже схожою за своєю конструкцією на ножиці. Даний вид будівельних підйомників набув значної популярності через свої компактні розміри та універсальність. Маючи досить велику вантажопідйомність (до 5 тонн) ножичний підйомник здатний впоратися з великою висотою підйому. Платформа підйомників ножиць пересувається строго по вертикалі, опускаючись і піднімаючись системою перехресних важелів. Цей мобільний пристрій застосовується на невеликих будівельних майданчиках, на складах, для монтажу рекламних стендів, роботах над екстер'єром будівель і споруд. Переміщається це обладнання за допомогою шасі, завдяки яким його маневреність збільшується. Послуги оренди ножичних підйомників доступні тут.

Колінчастий підйомник

Колінчасті підйомники отримали свою назву завдяки особливій конструкції стріли, довжину якої можна подовжувати за рахунок монтажу додаткових секцій. Вони можуть використовуватися як на відкритому просторі, так і в приміщенні залежно від типу витягу – з дизельним або електричним двигуном відповідно (існують гібридні версії, що поєднують відразу два типи двигунів в одній машині). Це підйомне обладнання має високу продуктивність через широкий радіус роботи, на відміну від ножичного підйомника. Активно використовується цей вид підйомників у будівельно-монтажних роботах, а також під час прокладання інженерних комунікацій, вентиляційної системи та системи пожежної безпеки. Завдяки наявності стріли, що згинається, з великою довжиною вильоту, ця техніка добре працює навіть на великій висоті, в складних умовах, де використання інших видів техніки неможливе. Колінчасті підйомники в оренду на сайті nvi.in.ua

Остаточний вибір моделі та типу підйомника залежить від того, де він використовуватиметься. І цей вибір має робити досвідчений фахівець.

Рассказать о статье