Найкращі місця для відпочинку за кордоном у цьому році

Февраль 25, 2024

Не дуже багато українців зараз мають бажання чи можливості мандрувати, і особливо кудись далеко, але якщо для вас це можливо, то мандрівки у далекі місця та країни (наприклад, на Балі чи у Даллас, США) зможуть надихнути вас та дозволять трохи відпочити. На сайті hobbi-du-hast.com.ua ви зможете прочитати багато цікавого про мандрівки, відпочинок та хоббі.

Переваги відпочинку на Балі

Балі фото

Ми можемо зрозуміти ваше божевільне бажання дослідити цей маленький куточок, загублений посеред Індонезії, оскільки фотографії, які ви бачите з цих місць, зазвичай дуже гарні. Але ми також розуміємо, що ви можете боятися їхати на Балі через кліматичні умови (землетруси, цунамі тощо), довгу подорож літаком або велику культурну різницю між Україною та Індонезією.

Правду кажучи, це безодня. Наші дві культури абсолютно протилежні, і іноді важко звикнути до цієї радикальної зміни. Ви можете бути шоковані такою розкішшю та одночасно такою бідністю. Індонезійці, і особливо балійці, є надзвичайними людьми з рідкісною добротою. Вони живуть небагато, але мають добре серце і завжди готові допомогти.

Вони прості, щирі та великодушні люди, дуже орієнтовані на сім’ю. Індонезійці дуже релігійні і з великим задоволенням діляться своєю культурою та традиціями.

Відомо, що Балі - острів богів. Мешканці дуже релігійні і щодня приносять жертви своїм богам. На вулиці у вигляді великих деревних листів кладуть рис, пелюстки квітів і пахощі. Ви неодмінно відчуєте п'янкий запах цих підношень, прогулюючись вулицями Балі. Обряди та церемонії займають дуже важливе місце на Балі.

Кожен день там щось відбувається, і це одна з причин подорожі на Балі. Якщо ви залишитеся на кілька тижнів, у вас буде шанс відвідати неймовірні церемонії або в храмах, або на вулицях, прикрашених пальмовим листям. Це дуже вражаюче!

Відпочинок у Далласі: переваги

Даллас фото

Даллас є одним із найбільших міст Техасу та має кілька важливих історичних місць. Саме в цьому місті відбулося вбивство президента Джона Ф. Кеннеді та вели свою діяльність злочинці Бонні та Клайд. Якщо ви хочете здійснити подорож у часі та дізнатися всі подробиці цих історій, ви потрапили в потрібне місце.

Це місто також пропонує інші цікаві розваги, наприклад нічне життя, повне історій про привидів. Ви також знайдете бари з приємною атмосферою, де можна повечеряти та закінчити ніч у цьому символічному місті.

Коли ви прибудете до міжнародного аеропорту Даллас -Форт-Ворт, вам потрібно буде поїхати до свого готелю. Краще знайти його в центрі Далласа, щоб ви могли почати свій день у цій частині міста, не витрачаючи часу. З аеропорту ви можете сісти на громадський автобус, щоб дістатися туди менш ніж за годину.

Якщо вас цікавить кулінарна сторона Далласа, можливо, гарним способом розпочати свій день є екскурсія по місту, присвячена кулінарії та культурі. Відвідайте Музей Голокосту в Далласі. Він розташований через Росс-авеню від ресторану Elle. Поки ви перебуваєте в цьому районі, гарною ідеєю буде зайти всередину та дослідити його протягом години або близько того. Зауважте, що квитки потрібно купувати заздалегідь, і вони коштують у середньому 10 євро.

Відвідайте Музей шостого поверху та Меморіальну площу Джона Ф. Кеннеді. У музеї ви можете дізнатися про життя, роботу, смерть і спадщину цього відомого американського президента. Цей музей відкритий для відвідувачів з 10 ранку до 17:00 вечора. Квитки в середньому коштують 15 євро.

Коли ви закінчите досліджувати музеї та площу, напевно, настане час обіду. Біля музею на шостому поверсі ви знайдете кілька ресторанів, як-от Cafe Herrera on Lamar, McDonalds, якщо ви хочете щось простіше, або Cindi's NY Deli & Restaurant.

Після обіду ви можете відвідати оглядовий майданчик Dallas GeO-Deck. Звідси можна милуватися містом з висоти приблизно 200 метрів над землею. Купуючи квиток, ви отримуєте безкоштовну професійну цифрову фотографію.

Ця пам’ятка розташована на вежі Реюньйон, найвищій вежі та найвідомішій пам’ятці міста. Якщо ви їдете до Далласа на Різдво, ви можете зустріти Новий рік на оглядовому майданчику. Це одне з головних свят наприкінці року.

Рассказать о статье