Хіт продаж облицювальна цегла Лего

Сентябрь 27, 2023

Цегла Лего - це інновація на ринку будматеріалів, яка, незважаючи на свій юний вік, вже здобула популярність. Вона має зовнішній вигляд звичайної цегли, але оснащена замковими елементами, які дозволяють блокам точно і надійно з'єднуватися між собою. Самі цеглини схожі на блоки з відомого конструктора «Лего», а процес будівництва подібний до дитячого конструювання.

Це своєрідна трансформація дитячої гри в серйозний будівельний матеріал. Конструкція цеглин дозволяє швидко та легко будувати житлові та інші об’єкти. Щодо цегли облицювальної - це особливий вид будівельного матеріалу, який використовується для оздоблення зовнішніх поверхонь будівель. Вона має декоративний характер і призначена для покриття фасадів, стін, стовпів, а також декорування внутрішніх приміщень. Ви можете купити цеглу облицювальну Модерн та власноруч відчути якість матеріалу.

Різновиди цегли

На виробництві Лего від Brick-Land представлені три основні лінійки продукції, кожна з яких має свої особливості:

1. «Економ» - доступний варіант облицювального матеріалу з класичною геометричною формою. Вона представлена в однотонних кольорових рішеннях, має низьку вартість.

2. «VIP» вражає своєю палітрою. Кожен елемент має два різних кольори, створюючи унікальні мозаїчні малюнки, що додають ексклюзивності блокам і унікальності проєкту в цілому.

3. «Преміум» виділяється своєю естетикою та оригінальністю. Виробник використовує колормікс з трьох фарб, створюючи вишуканий дизайн.

Крім того, в асортименті представлені й інші лінійки, наприклад цеглини «Лофт» та «Антик» з обробленою текстурою поверхні, що додає спорудам старовинності й античної краси.

Чому обирають блоки Лего

При виборі будівельного матеріалу для проєкту люди керуються такими факторами як:

1. Ціна 

Перше на що звертають увагу - це вартість. Особливо актуально коли планується масштабне будівництво, зайві витрати можуть суттєво вплинути на бюджет. У виробництві цегли Лего використовуються доступні складові, що робить її конкурентоспроможною серед інших будівельних продуктів.

2. Робоча сила

Використання складних і дорогих будівельних матеріалів може вимагати експертних фахівців, що підвищує вартість робіт. У випадку з цеглою Лего, завдяки замковим з'єднанням, процес укладання простий і може виконуватися звичайними будівельниками.

3. Тривалість будівництва 

Не менш важливий фактор - час. Будівництво не швидкий процес, а від затягнутих термінів мало приємного. Робота зі звичайною цеглою потребує додаткового часу, на відміну від блоків Лего. Тому в разі обмежених термінів варіант конструктора це топ.

Рассказать о статье